У клініці Астрамедiка пропонуємо професійний лікувальний масаж, націлений на відновлення та загальний добробут. Наша команда досвідчених масажистів спеціалізується в класичному масажі, який має безліч лікувальних властивостей і здатний принести відчутне полегшення та розслаблення.
Масаж – це механічний вплив на тіло людини за допомогою рук масажиста, спеціальних пристосувань та апаратів. Процедура проводиться з метою лікування та профілактики різних захворювань, оздоровлення і підвищення працездатності.
Класичний масаж передбачає локальний вплив на хворий орган, його здійснюють безпосередньо на пошкодженій ділянці тіла або поблизу неї без рефлекторного впливу на організм. Класичний масаж виконується із застосуванням 4 основних прийомів (погладжування, розтирання, розминання та вібрація).
Лікувальний класичний масаж може виконуватись на різних ділянках тіла. Призначення залежатиме від проблеми та запитів пацієнта.
Являється одним із найбільш відомих та популярних видів масажу. Лікувальний масаж є ефективною профілактикою болю в спині. Окрім того, у процесі масажу відбувається зняття надлишкового тонусу м’язово-зв’язкового корсета хребта, підвищується вироблення біологічно активних речовин, тканинних гормонів, прискорюються обмінні процеси в організмі.
Показами до призначення такої процедури є:
Протипоказань до масажу спини небагато. Це онкологічні захворювання та шкірні патології.
Зазвичай є частиною реабілітаційного комплексу, який проводиться після травм чи операцій. Процедура дозволяє відновити руку або ногу після зняття гіпсу, апарату Ілізарова чи іншого фіксатора.
Масаж рук допомагає позбутися сольових відкладень, він розслабляє м’язи та заспокоює. Лікувальний масаж ніг активізує лімфоток, що сприяє покращенню кровообігу, розслабленню м’язів ніг. У результаті масажу зникають набряки, неприємні відчуття, важкість ніг, відновлюються сили і працездатність.
Масаж плечового суглоба та плеча. Ця процедура допомагає усунути сольові відкладення, відновити стан кісток та суглобів, прибрати нарости, розігнати кровообіг, зняти скутість і спазми нервових закінчень, зміцнити м’язову тканину, сухожилля та зв’язки. Масаж плечового суглоба та плеча призначають у разі:
Спосіб та техніку виконання масажу плечового суглоба та плеча підбирають виходячи зі стану та специфіки організму пацієнта.
Масаж області китиці та передпліччя має лікувальний та профілактичний вплив на м’які тканини верхніх кінцівок. Процедура допомагає відновити функціонування м’язової системи, суглобів та зв’язок. Масаж призначають у разі реабілітації пацієнтів після перенесених травм та захворювань, що призвели до обмежень рухової активності верхніх кінцівок.
Показами до масажу рук є:
Протипоказаннями до такого масажу є нещодавно перенесені переломи, запалення на шкірі в області проведення масажу, неврит і плескіт в гострій стадії розвитку.
Даний вид масажу призначається при дисплазії, вивихах, коксартрозі, лімфостазі, травмах м’яких тканин, кісток та нервових волокон, захворюваннях в області стегна та після ендопротезування суглоба.
Масаж в області тазостегнового суглоба не рекомендується проводити у разі наявності злоякісних та доброякісних пухлин в місці проведення процедури, тромбозу судин, гангрен, висипів та роздратувань, при гарячкових станах, вагітності, у післяпологовий період.
Лікувальний масаж області стегна зазвичай застосовують після змагань та тренувань, оскільки він є ефективним способом зняття перевтоми. Інтенсивні фізичні вправи викликають м’язовий біль та загальну напругу. Техніка масажу області стегон направлена на розслаблення напружених м’язів.
Масаж області стопи та гомілки. Масаж області стопи та гомілки призначають для розроблення рухів у суглобах, стимуляції мікроциркуляції та живлення тканин, покращення дренажу лімфи, попередження венозного застою, покращення тонусу м’язів у кінцівках.
Цей тип масажу призначають за потреби посттравматичного відновлення, після перенесених операцій, у разі захворювань суглобів та м’язів.
Не варто проводити таку процедуру при переломах чи вивихах кінцівок, наявності масивних гематом, гнійних новоутворень, остеомієліті.
Такий масаж призначають у разі захворювань грудного відділку хребта, дихальних шляхів та серця. Він має загальнозміцнюючий, лікувальний та розслаблюючий ефект. Процедура допомагає розслабити м’язи, покращити кровообіг органів грудної клітини, зняти больовий синдром.
Масаж передньої поверхні грудної клітини призначають у разі:
До основних протипоказань масажу даного типу відносяться: захворювання крові, епілепсія, туберкульоз, гострі інфекційні захворювання, запалення шкіри, нещодавно перенесені травми, важкі ендокринні та серцево-судинні патології.
Ця процедура допомагає позбавити людину стресу, занепокоєння, стану тривожності, надає сил та розслаблює, позбавляє головного болю та сприяє відновленню організму. Масаж голови та шиї буде корисним за наявності наступних показів:
Протипоказаннями до процедури є: пошкодження волосяної частини голови, екземи, грибок шкіри, розширення дрібних сосудів на обличчі, тромбоз вен, підвищена температура тіла, онкологічні захворювання, серцеві патології.
Масаж цієї зони допомагає відновити нормальний кровообіг у комірцевій зоні, поліпшити стан м’язів, дає можливість повноцінного кровонаповнення головного мозку. Після процедури людина почуває себе більш бадьоро та активно. Що стосується лікування, то зазвичай процедуру призначають:
Не можна призначати масаж комірцевої зони у разі гострого інсульту, тяжких захворювань сердцево-судинної системи, високого тиску, враженнях шкіри в зоні шийної області, новоутворень, онкологічних захворювань 4 стадії, високої температури, гострих станів після травм шиї чи головного, спинного мозку.
При остеохондрозі масаж – це процедура першої необхідності. Під час неї поліпшується кровообіг, зменшується набряклість, уповільнюється процес руйнування дисків, знижується тиск на уражену комірцеву зону.
Слід зазначити, що при остеохондрозі проводити масаж дозволено не всім. Лікарські обмеження стосуються людей, що мають онкологічні захворювання, відкриті рани, ниркову або печінкову недостатність, схильність до внутрішніх кровотеч, відкриту форму туберкульозу, психічні розлади, соматичні захворювання, температуру та лихоманку.
Як правило, курс лікувального масажу складається з 10 сеансів. Кожен з них триває від 20 хвилин до 1,5 години. Тривалість залежить від загального стану організму пацієнта, характеру захворювання та особливостей реабілітаційного процесу. Усе це може визначити лише лікар, який і призначить лікувальний масаж.
Ми цінуємо кожного нашого клієнта та прагнемо надати вам високу якість класичного масажу за доступною ціною. Ми розуміємо, що ваш фізичний стан та здоров'я мають величезне значення, тому ми намагаємось зробити наші послуги максимально доступними.
Не компрометуйте своє здоров'я через цінові міркування. У клініці Астрамедiка ми пропонуємо різні курси та програми лікувального масажу, щоб ви могли вибрати оптимальний варіант, що відповідає вашим потребам. Ми гарантуємо високу якість послуги та індивідуальний підхід, незважаючи на доступність наших цін.
Зверніться до клініки Астрамедiка сьогодні та дозвольте нашим досвідченим масажистам допомогти вам досягти бажаного стану добробуту та здоров'я. Відчуйте на собі лікувальні властивості класичного масажу, розслабтеся та відновитеся за доступною ціною.
Сертифікований масажист: