Діагностика нирок є важливою частиною комплексного підходу до здоров'я людини. У клініці Астрамедiка ми пропонуємо передове УЗД дослідження нирок, що забезпечує точну оцінку стану цих важливих органів. Наша команда фахівців, які мають багатий досвід та професійні навички, з використанням найсучасніших методів та обладнання, проведе детальне сканування ваших нирок, щоб виявити можливі аномалії та патології.
Ультразвукове дослідження нирок, наднирників та заочеревинного простору – це сучасний неінвазивиний метод діагностики, який дає можливість з високим ступенем достовірності виявити кісти, пухлини, поліпи, жовчні та ниркові камені. Обстеження дозволяє діагностувати запальні захворювання, дегеративно-дистрофічні зміни органів, анатомічні порушення, травми та інші патології. Процедура є комплексною, протягом одного сеансу обстежується декілька органів, які розташовані поряд.
УЗД нирок, наднирників та заочеревинного простору виконують у багатьох клініках та діагностичних центрах. У Києві свої послуги пропонує сучасний медичний центр Астрамедіка. УЗД, виконане нашими фахівцями, це обстеження високої якості та точності. Воно стане основою успішного встановлення діагнозу, лікування та відновлення організму.
УЗД нирок, наднирників та заочеревинного простору широко застосовується в урології, онкології, ревматології. Цей метод обстеження відрізняється низкою переваг:
Показаннями до проведення ультразвукового обстеження нирок, наднирників, заочеревинного простору (сечоводів) є:
Візит до лікаря-діагноста також обов’язково потрібен у разі таких симптомів, як надмірний набір ваги, слабкість в м’язах, тахікардія, часті позиви до сечовипускання, спрага, тремор рук, холодний нічний піт та озноб. На УЗД направляють пацієнтів з підозрою на безпліддя, наявності ознак передчасного статевого дозрівання у дітей, аномалій розвитку зовнішніх статевих органів у новонароджених.
Що стосується протипоказань, то їх даний вид обстеження не має. УЗД призначається дітям грудного віку та вагітним жінкам. Побічних ефектів обстеження не викликає. Відносною перепоною для проведення УЗД можуть стати запальні, гнійні або опікові ураження шкірного покриву в області обстеження.
УЗД нирок, наднирників та заочеревинного простору дає можливість виявити низку певних патологій.
УЗД нирок показує:
УЗД наднирників допомагає діагностувати:
УЗД заочеревинного простору дає можливість виявити:
УЗД заочеревинного простору відграє важливу роль в діагностиці онкологічних захворювань. Як правило, на початковій стадії новоутворення себе ніяк не проявляють тому виявити їх за клінічними симптомами фактично неможливо. У разі підозри на онкопатологію, лікарі вдаються до УЗД.
Якщо говорити безпосередньо про УЗД сечоводів, то воно є додатковим методом обстеження, яке призначають у разі недуг нирок або сечового міхура. Таке обстеження допомагає виявити:
Для максимальної достовірності обстеження важливо правильно до нього підготуватись. Фахівці радять за три доби до УЗД нирок, наднирників, заочеревинного простору (сечоводів) виключити з раціону продукти, які можуть викликати підвищене газоутворення. Це білий дріжджовий хліб, здібна випічка, чорний хліб, молоко, бобові, сирі овочі, фрукти, жирне м’ясо. У цей період краще дотримуватись дрібного харчування, тобто розділити раціон на 4-5 прийомів їжі на добу невеликими порціями.
Перед обстеженням рекомендується пити воду 1,5-2 л на добу. Від газованих напоїв, пива, фруктових соків на цей період краще відмовитись. Можна їсти нежирний сир, не круто зварені яйця, продукти, приготовані на пару, нежирне м’ясо птиці, рибу, яловичину (відварені або запечені), гречану або вівсяну каші.
За призначенням лікаря, підготовка до УЗД може включати прийом ферментів (мезим, фестал тощо) або препарати для поліпшення травлення (Еспумізан, ентеросгель та ін).
Напередодні УЗІ слід обмежитися легкою вечерею до 20-ї години. Зважаючи на те, що обстеження заочеревинного простору проводиться натщесерце, від сніданку краще відмовитись.
При підготовці до обстеження нирок та сечового міхура пацієнту треба випити 1-2 л води за 1 годину до обстеження. Мочитися до проведення процедури у цьому випадку не рекомендується.
У випадку, якщо пацієнт приймає ліки, перед проведенням обстеження від них треба відмовитись. Допускається використання лише схвалених лікарем препаратів. Про застосування ліків пацієнт має попередити лікаря-діагноста заздалегідь, так само, як і про наявність певних патологій досліджуваних органів.
Як правило, обстеження займає від 30 до 40 хвилин. Процедура повністю безпечна та безболісна. Пацієнт роздягається до пояса. Нирки досліджуються зі спини або живота, наднирники – лежачи на боці, для обстеження органів заочеревинного простору треба лягти на спину, бік або живіт. Бувають випадки, коли фахівець просить пацієнта піднятись та проводить обстеження в цьому положенні.
Під час скринінгу діагност змащує область дослідження гелем, встановлює датчик у потрібне місце та щільно притуляючи його до шкірного покриву починає водити в різних напрямках. В цей час на екрані монітора з’являється зображення органу, який обстежується.
Слід зазначити, що в Астрамедіка УЗД нирок проводять досвідчені та висококваліфіковані лікарі-діагности. За підсумками обстеження фахівець формує висновок в якому вказує патологію, її ступінь, область поразки тканин, яка виявлена в заочеревному просторі. Описуючи органи, лікар вказує їх місце розташування, чіткість контурів, форму, структуру, обсяг. Якщо під час діагностики було виявлено новоутворення, діагност зазначає де воно знаходяться, розміри, зв’язок із судинними сплетеннями або лімфовузлами. З цим результатом пацієнт направляється до лікаря, який призначив обстеження: терапевта, уролога, нефролога тощо.
Для проведення УЗД дітей жодних обмежень не існує. Маленьким пацієнтам ультразвукове обстеження призначається в наступних випадках:
Що стосується підготовки дітей до УЗД, то при нормальному стані маленького пацієнта попередньої підготовки не треба. Однак, як і у випадку з дорослими, ускладнювати обстеження можуть надмірна вага та газоутворення. Тому, дітям напередодні ультразвукового дослідження рекомендується дієта, яка виключає продукти, що викликають метеоризм.
Звичайно перевагою приватних медичних центрів є висока якість та комфорт послу, що надаються. Однак, Астрамедіка в першу чергу пишається високоточним ультразвуковим обладнанням. Воно має:
Якісна робота сучасного високоточного ультразвукового сканера ґрунтується на професіоналізмі та досвіді наших лікарів-діагностів. Вони постійно підвищують свою кваліфікацію та застосовують передові технології на практиці.
Окрім цього клієнти Астрамедіка отримують можливість додаткового обстеження у лікарів різного профілю. За необхідності, пацієнту будуть призначені додаткові обстеження, які також можна пройти в Астрамедіка.
Окремо слід відзначити максимально комфортні умови та помірну цінову політику нашої клініки. Наш медичний заклад зацікавлений у тому, щоб послуги були не лише якісними, а й доступними. Що стосується запису, то зателефонувавши до клініки, пацієнт за допомогою адміністратора може обрати зручний для нього день та час обстеження, дізнається як правильно підготуватись до УЗД нирок та сечоводів.
Ціна на УЗД нирок у клініці Астрамедiка є одним з факторів, які багато пацієнтів враховують при виборі проведення даної процедури. Ми розуміємо, що турбота про ваше здоров'я має бути доступною і не повинна створювати додаткове фінансове навантаження.
У клініці Астрамедiка ми пропонуємо конкурентні ціни на УЗД нирок без зниження якості послуги. Наша цінова політика є прозорою і чесною, і ми пишаємося тим, що можемо запропонувати нашим пацієнтам оптимальне співвідношення ціни та якості.
Звернувшись до нас для УЗД нирок, ви можете розраховувати на професійне обстеження, ретельний аналіз результатів та індивідуальний підхід до вашого здоров'я. Наша команда фахівців постійно вдосконалюється і слідує передовим методам діагностики, щоб забезпечити максимально точні результати та впевненість у вашому здоров'ї.
Клініка Астрамедiка – це місце, де ваше здоров'я знаходиться у надійних руках. Ми цінуємо кожного пацієнта та прагнемо надати якісну медичну допомогу за доступними цінами.
Лікарі які проводять УЗД нирок, наднирникіів, заочеревенного простору: