UA
RU
ПН.-ПТ.: с 8:00 до 20:00
Субота: с 9:00 до 15:00
UA
RU
Бактеріологічні дослідження

Бактеріологічні дослідження

Натисніть на ''Запис онлайн'' і ми зв`яжемося з Вами протягом 20 хв.

Клініка Астрамедiка пропонує широкий спектр бактеріологічних тестів та аналізів на наявність бактерій та мікроорганізмів. Наші фахівці здійснюють точну діагностику, допомагаючи виявити можливі інфекції та розробити ефективний план лікування. Дізнайтеся більше про наші послуги та те, як ми можемо допомогти вам.

Бактеріологічні тести та аналізи

Бактеріологічні дослідження – це сукупність методик, що дозволяє виявити збудників інфекційних хвороб в організмі людини, шляхом виділення мікроорганізмів з біологічного матеріалу людини. Ним є кров, сеча, мокрота, спинномозкова рідина та ін. Бактеріологічні дослідження є основним способом діагностувати більшість бактеріальних інфекцій. Здати аналізи на бакпосів можна в медичному центрі Астрамедика, Київ. Ми гарантуємо високу точність результатів та масимально стислі строки їх виконання.

Бак дослідження урогенітальних виділень + антибіотикограма

Бак дослідження  + антибіотикограма - Астрамедика, Київ.

Аналіз дозволяє визначити кількісний та якісний склад мікрофлори, виявити наявність умовно-патогенних і патогенних організмів, діагностувати бактеріальний дисбіоз та вагінальний дисбактеріоз. Також метою даного обстеження є визначення чутливості виявленого мікроорганізму до антибактеріальних препаратів.

Основними показаннями для проведення аналізу в Астрамедика є діагностування запальних та інфекційних захворювань органів сечостатевої системи, комплексне обстеження на предмет безпліддя, контроль після лікування.

Для проведення дослідження у пацієнтки забирається матеріал з піхви. Бак посів проводять до менструації чи через 3 доби після неї. Щоб запобігти викривленню результатів, за 24 години до забору матеріалу не рекомендується використовувати інтравагінальні свічки та мазі.

Бак дослідження (сеча, виділення з рани, кон’юнктива ока, слизова зіву, слизова носу, вухо) + антибіотикограма - Астрамедiка, Київ.

Інфекційні збудники можуть вражати будь-яку частину організму. Бактеріологічні дослідження допомагають ідентифікувати вид мікроорганізмів та їх чутливість до антибактеріальних препаратів. Так, бак посів з ока призначають у разі запалювальних процесів в очах, у разі інфекційно-запалювальних патологій шкірних покривів обстежуються відкриті рани на тілі, при підозрі на риніти, синусити та інші захворювання - досліджується слизова носу і т.д.

Зазвичай, для проведення дослідження забирається мазок з відповідної частини тіла. Особливої підготовки такий аналіз не потребує, але за 2-3 доби варто припинити прийом антибактеріальних препаратів.

Бак дослідження (сеча, виділення з рани, кон’юнктива ока, слизова зіву, слизова носу, вухо) з чутливістю до бактеріофагів та антибіотиків

Даний вид дослідження спрямований на виявлення бактеріофагів, до яких чутливі умовно-патогенні бактеріальні клітини. Аналіз проводиться з метою ідентифікації бактеріофага для застосування в комплексній терапії лікування гнійних ран, циститів, флегмон, маститів, дизентерії, ентероколітів, хронічних остеомієлітів та інших захворювань.

Для виконання дослідження виконується бак посів матеріалу з рани, носа, вуха, очей, зіву, бак посів калу. Спеціальної підготовки до забору зразка в Астрамедика не вимагається.

Бак дослідження на дисбіоз кишківника + антибіотикограма в Києві

Дослідження дозволяє оцінити бактеріологічний склад мікрофлори товстого кишківника та визначити чутливість умовно-патогенних мікроорганізмів до антибіотиків. Аналіз призначають пацієнтам з імунодефіцитними станами та кишковими інфекціями, онкохворим, що проходять хіміо- та променеву терапію, тривалу гормонотерапію, лікуються антибактеріальними препаратами, нестероїдними протизапальними препаратами. Окрім того, дослідження показане новонародженим у разі раннього грудного годування, частих ГРВІ, анемії, гіпотрофії, змін в психоневрологічному стані.

Для аналізу забирається посів калу. Перед процедурою – за 2 тижні слід припинити прийом антибактеріальних та антимікотичних препаратів.

Бак дослідження на носійство стафілококу + антибіотикограма в Астрамедика

Мікоплазма і уреаплазма DUO, метод IST 2. Київ

Дослідження проводиться з метою виявлення Staphylococcus Aureus – збудника в досліджуваному біоматеріалі. Також визначається чутливість інфекційного збудника до антибіотиків. Метою проведення бактеріологічного обстеження є встановлення факту інфекційного процесу, зумовленого стафілококом, вибір ефективної антибіотикотерапії та моніторинг лікування.

Обстеження призначається у випадку наявності неспецифічних запальних захворювань інфекційного походження, обстеження медперсоналу хірургічних відділень та пологових будинків, обстеження вагітних. Для дослідження забирається матеріал із зіву та носа пацієнта. Мазок із зіву береться натщесерце чи через 2-3 години після вживання їжі. Перед процедурою не можна полоскати рот та застосовувати препарати місцевого призначення.

Мікоплазма і уреаплазма DUO, метод IST 2 (без чутливості до антибіотиків)

Під час проведення дослідження визначається наявність в організмі умовно-патогенних мікроорганізмів Mycoplasma та Ureaplasma. Аналіз призначають у разі присутності ознак сповільненого запального процесу в сечостатевих шляхах, підозри на мікоплазмову або уреаплазмову інфекцію. Обстеження проводиться під час планування вагітності, контролю ефективності лікування мікоплазми та уреаплазми, обстеження пацієнтів, які часто змінюють статевих партнерів.

Матеріалом для дослідження служить урогенітальний мазок. Жінкам не рекомендується здавати аналіз під час менструації. Краще зробити це до початку менструації або за кілька днів після її закінчення. Чоловікам за 2-3 години до забору матеріалу радять утриматися від сечовипускання.

Мікоплазма і уреаплазма DUO, метод IST 2 (з чутливістю до антибіотиків)

Бактеріологічне обстеження проводиться з метою виявлення в зразках пацієнта представників умовно-патогенної мікрофлори (Mycoplasma та Ureaplasma). Під час дослідження також визначається чутливість наявних мікроорганізмів до антибактеріальних препаратів. Показами до призначення аналізу даного типу зазвичай є: наявність симптомів запального процесу в сечостатевій системі, підозра на мікоплазмоз та уреаплазмоз, підготовка до вагітності, оцінка ефективності лікування, профілактичне обстеження.

Для проведення обстеження у пацієнта забирається урогенітальний мазок. Жінкам потрібно здавати біоматеріал за декілька днів до або після менструації. Чоловікам за 2-3 години до дослідження не рекомендується мочитися.

Бак дослідження на Corinebacterium diphtheriae (BL, дифтерія) (ніс) + антибіотикограма токсигенних штамів C. diphtheriae (профогляд здорових людей)

Бактеріологічне обстеження проводиться з метою виявлення збудника дифтерії Corinebacterium diphtheriae. Це паличкоподібна бактерія, яка відноситься до роду коринебактерій. Лабораторне дослідження призначається за наявності у пацієнта підозри на дифтерію. У разі контактування з хворими на дифтерію чи вірусоносієм - профілактичного обстеження.

Під час забору аналізу у пацієнта забирається мазок з носу, спеціальна підготовка до обстеження не потрібна.

Бак дослідження на Corinebacterium diphtheriae (BL, дифтерія) (зів) + антибіотикограма

Лабораторний тест призначається для виявлення в організмі дифтерійної палички Corinebacterium diphtheriae та оцінки її стійкості до антибіотиків.

Аналіз призначають у разі підозри на тонзиліт (ангіну), дифтерію, дифтерійний круп. Обстеження необхідне у разі контакту із зараженою людиною та для перевірки ефективності лікування. Під час забору аналізу у пацієнта відбирається мазок із зіва. Рекомендується здавати аналіз зранку. До цього не можна їсти, пити, чистити зуби, полоскати рот, курити та використовувати жувальну гумку. Якщо мазок здається не в ранковий час, то відмовитися від усіх вищезазначених дій слід за 3-4 години до процедури.

Бак дослідження на Corinebacterium diphtheriae (BL, дифтерія) (ніс) + антибіотикограма

Лабораторний тест допомагає перевірити наявність в організмі дифтерійної палички Corinebacterium diphtheriae. Досить часто аналіз призначають з метою підтвердження діагнозу дифтерія, тож виявлений штам відразу перевіряють на стійкість до антибіотиків.

Лабораторне дослідження призначається за наявності підозри на ангіну, дифтерію, дифтерійний круп. Також лікар може направити на обстеження пацієнта, що мав контакт з хворим на дифтерію або для контролю ефективності лікування.

Обстеження проводиться на основі мазка з носу, здавати який рекомендується зранку. До забору матеріалу не рекомендується промивати ніс, використовувати назальні краплі, мазі чи спреї. Якщо мазок здається в інший час, то утриматись від вищеперерахованих процедур потрібно за 3-4 години до процедури.

Бак дослідження урогенітальних виділень + антибіотикограма в Києві

Обстеження проводиться з метою виявлення представників аеробної умовно-патогенної бактеріальної флори, дріжджової флори піхви, цервікального каналу та уретри у жінок, а також простати у чоловіків, що мають симптоми запалення урогенітальної системи. Під час проведення тесту також визначають чутливість виявлених мікроорганізмів до антибактеріальних препаратів.

Показами для призначення аналізу є неспецифічні запальні захворювання сечостатевих шляхів та контроль ефективності призначеного лікування. Матеріал для дослідження – урогенітальний мазок. Перед його проведенням жінкам рекомендується за 48 годин утриматись від статевих контактів, за 2 години – від сечовипускання. Також треба припинити прийом інтравагінальних засобів (за 48 годин). Чоловікам слід утриматись від статевих контактів – за 48 годин, за 24 – припинити прийом місцевих антибактеріальних та антисептичних препаратів, за 2 години – утримуватись від сечовипускання.

Бак дослідження (сеча, виділення з рани, кон’юктива ока, слизова зіву, слизова носу, вухо та ін. біоматеріал) + антибіотикограма - Астрамедика, Київ

Бак посіви цього типу проводяться з метою виявлення інфекційних захворювань різного типу та реакції їх збудників на антибактеріальну терапію. Показами до бакпосіву є ознаки інфекційного процесу чи контакт здорової людини із зараженою. Показами до аналізу є запалення сечовидільної системи, урогенітальні інфекції, кишкові інфекції, гнійно-запалювальні захворювання очей тощо. Маючи результати діагностики лікар зможе визначити патологію, призначити адекватну терапію, прослідкувати за її ефективністю.

Для дослідження використовують зразки рідин або виділень з носа, очей, статевих органів. Щоб дослідження було вірним, слід за 14 днів до аналізу припинити прийом антибіотиків, не вживати алкоголь та лікарські засоби, що містять етанол.

Бак дослідження (сеча, виділення з рани, кон’юктива ока, слизова зіву, слизова носу, вухо) з чутливістю до бактеріофагів та антибіотиків

Обстеження проводиться з метою виявлення інфекційних патологій організму, їх чутливість на бактеріофаги, антибіотики та визначення адекватної терапії. Матеріалом для забору можу служити сеча, мазок з рани, кон’юктиви ока, слизових зіву, носу, вуха. Особливих вимог для проведення процедури немає, однак за декілька днів до проведення аналізу слід обмежити вживання антбіотиків та бактеріофагів.

Бак дослідження мокроти + антибіотикограма в клініці Астрамедiка

Бактеріологічне дослідження виділень нижніх дихальних шляхів, яке допомагає виявити та ідентифікувати бактеріальний збудник. Під час аналізу також визначається чутливість виявлених бактерій до антибіотиків.

Лабораторний тест призначають у випадку гнійно-запальних захворювань дихальних шляхів (бронхіт, пневмонія тощо), при хронічних патологіях органів дихання (ХОЗЛ, муковісцидоз). Метою дослідження є встановлення факту інфекційного процесу в нижніх дихальних шляхах, діагностування загострень у разі хронічних захворювань, ідентифікація збудників інфекції, призначення ефективної антибактеріальної терапії, оцінки ефективності лікування. Для бактеріологічного дослідження забирають мокроту, що накопичується за ніч. Здавати аналіз потрібно вранці. За добу до процедури потрібно припинити прийом антисептичних та антибактеріальних препаратів, перед забором необхідно почистити зуби, прополоскати рот та горло.

Бак дослідження жовчі (1 порція) + антибіотикограма в Києві

Бак дослідження крові на стерильність + антибіотикограма. Київ

Дослідження проводиться з метою виявлення збудника інфекції та визначення його чутливості до антибіотиків. Проводиться у разі запальних захворювань гепато-біліарної системи, як правило, це холецистити, холангіти, жовчокам’яна хвороба, печінковий та піддіафрагмальний абсцес.

Для проведення тесту у пацієнта береться бак посів жовчі. Для отримання достовірного результату пацієнту рекомендовано за 2 тижні до забору матеріалу припинити прийом антибіотиків, а за 24 години – припинити застосування лікарських препаратів та процедур на ділянці взяття біоматеріалу.

Бак дослідження крові на стерильність + антибіотикограма

Бактеріологічне обстеження дає можливість оцінити стерильність крові та виявити наявність у ній збудника бактерій (бактеріємію). Якщо бактеріємія підтверджується, то проводиться перевірка на чутливість до антибіотиків. Бак посів на стерильність призначається у разі підозри на сепсис, при високому ризику сепсису чи бактереємії, при підтвердженні бактереємії (у випадку інфекційних ендокардитів, остеомієлітах, менінгітах, пневмоніях, артритах, інфекціях).

Під час обстеження забирається венозна кров. Уразі прийому антибактеріальних препаратів, пацієнт має вказати фахівцю на цей факт.

Бак дослідження на дисбіоз кишківника + антибіотикограма в Києві

Обстеження дозволяє провести комплексну оцінку бактеріологічного складу товстого кишківника з визначенням чутливості біоматеріалу до антибіотиків. Показами до призначення аналізу є: проведення хіміо- та променевої терапії у онкохворих, лікування нестероїдними протизапальними препаратами, тривала гормонотерапія, лікування антибіотиками, кишкові інфекції, вікові зміни мікрофлори, алергічні реакції. Дітям призначають обстеження у випадку раннього штучного годування, частих ГРВІ, рахіті, анемії, гіпотрофії, алергічних дерматитах.

Бак дослідження проводиться на основі калу. У цей час пацієнту рекомендується за 2 тижні до аналізу припинити прийом препаратів антибактеріальної та антимікотичної дії.

Бак дослідження на кандидоз + чутливість до протигрибкових препаратів

Лабораторний тест проводиться з метою визначення чутливості грибів роду Candida та дріжджоподібних грибів до протигрибкових препаратів, а також призначення коректних антимикотичних лікарських засобів. Дослідження проводиться з метою підтвердження або виключення грибкової інфекції Candida, як фактора грибкової інфекції, ВЗОМТ та цервіциту.

У результаті тесту визначаються з ефективною терапією та проводять діагностику пройденої терапії. Для проведення обстеження в Астрамедика забирається мазок з вагіни. Перед аналізом слід утриматися від статевого життя (1-2 дні), не проводити спринцювання та інші лікувально-гігієнічні процедури, не використовувати вагінальних засобів, не застосовувати протигрибкових препаратів.

Бак дослідження на дисбіоз кишківника з чутливістю до бактеріофагів та антибіотиків

Даний вид обстеження дає можливість оцінити мікрофлору кишківника з метою виявлення дисбіотичних станів у дорослих, а саме виявити та визначити кількість нормальної мікрофлори, а також умовно-патогенних мікроорганізмів. Обстеження на чутливість до антибіотиків проводиться диско-дифузійним методом з урахуванням рекомендацій щодо антибіотикорезистентності. Обстеження в Астрамедика на визначення чутливості до бактеріофагів виконують у тому випадку, коли є бактеріофаг до виявленого збуджувача.

Бак дослідження на дисбіоз кишківника проводиться у випадку порушень мікрофлори. Це може бути пов’язано з порушенням роботи печінки, жовчовивідних шляхів, шлунку, підшлункової залози.

Для дослідження в Астрамедика забирається кал пацієнта. Спеціальної підготовки до аналізу проводити не потрібно. Рекомендується не проводити дослідження у разі прийому пацієнтом антибактеріальних препаратів. Після закінчення їх прийому має пройти, як мінімум, 2 тижні.

Бак дослідження на патогенні гриби (14 видів) з чутливістю роду Candida spp., Aspergillus spp. до протигрибкових препаратів

Бак дослідження на патогенні гриби (без чутливості до протигрибкових препаратів). Київ

Це дослідження дозволяє діагностувати інфекції нижніх дихальних шляхів, що спровоковані кандидою або аспергіллою. Дослідження на виявлення умовно-патогенної флори проводиться у рамках диференціальної діагностики у разі ознак інфекційного процесу, у разі присутності додаткових факторів ризику розвитку грибкової інфекції (ВІЛ, імуносупресивна терапія).

Окрім того, такий тест можуть призначати при підборі антимікотичних препаратів, чутливих до збудника та оцінки ефективності лікування. Матеріалом для мікробіологічного дослідження є мокротиння, що виділяється під час кашлю. Перед його забором в Астрамедiка рекомендується провести гігієну рота.

Бак дослідження на патогенні гриби (без чутливості до протигрибкових препаратів)

Скринінг на патогенні гриби дозволяє дослідити захворювання, що викликані грибами. Найчастіше причиною таких патологій стають гриби з роду Dermatophytes. Показами до призначення аналізу є симптоми мікозу гладкої шкіри, прояви оніхомікозу, грибкове ураження волосся.

Матеріалом для дослідження служать нігті, волосся, зішкріб зі шкіри. Особливої підготовки до здачі матеріалу не потрібно, однак, бажано за декілька днів до обстеження не обробляти ділянки забору матеріалу зовнішніми засобами.

Бак дослідження на носійство стафілококу + антибіотикограма в Астрамедiка

Бактеріологічне тестування в Астрамедика проводиться з метою виявлення в організмі Staphylococcus Aureus та вибору адекватної антибіотикотерапії. Показаннями до призначення дослідження є неспецифічні запальні захворювання інфекційного характеру, обстеження медичного персоналу хірургічних відділень та пологових будинків, обстеження вагітних.

Для дослідження у пацієнта можуть забирати мазок з носа, мигдалин, урогенітальний мазок, сечу, кал, грудне молоко. Якщо для аналізу здається мокротиння, то за 8-12 годин до цього рекомендується випити багато води. Якщо забирається сеча – не варто приймати сечогінні препарати, кал – проносне. У разі коли забирається мазок чи сеча, чоловікам не рекомендується сечовипускання за декілька годин до дослідження, а жінкам бажано здавати зразок до місячних або через декілька днів після їх закінчення.

Бак дослідження на Streptococcus agalactiae (стрептокок групи В)

Обстеження дає можливість виявити в організмі збудник інфекції, зокрема Streptococcus agalactiae. У літніх людей та дорослих, що входять до групи ризику, а також у новонароджених стрептококи групи В можуть викликати сепсис, пневмонію, менінгіт.

Для бак посіву на стрептокок групи В у пацієнта беруть ректальний або вагінальний мазки. Перед забором матеріалу за 24 години рекомендується виключити використання інтравагінальних та ректальних медичних препаратів. Окрім того, перед взяттям мазку не треба проводити туалет статевих органів. Жінкам здавати аналіз з піхви потрібно до менструації або після (через 3 дні). Також треба утриматися від статевого життя (за 3 доби) до посіву.

Бактеріологічне дослідження на носійство кишкових інфекцій + антибіотикограма (профілактичний огляд)

Аналіз дає можливість виявити в організмі найбільш поширені збудники кишкових інфекцій (сальмонел, шигел, енетеропатогенних видів кишкововї палички). Окрім цього, у результаті тестування з’ясовується стійкість бактерій до антибіотиків.

Бак посів призначають у наступних випадках: підозра на гостру або хронічну бактеріальну дизентерію, сальмонельоз або ешерихіоз, поява нудоти, блювоти, діареї, болів в животі та підвищеної температури тіла. Аналіз може знадобитися у випадку обстеження осіб, що контактували з носіями бактерій або перехворіли на дизентерію, сальмонельоз та інші патології.

Бактеріологічне дослідження на носіння кишкових інфекцій призначають перед госпіталізацією у стаціонар, у разі працевлаштування в сферу обслуговування, виявлення безсимптомних бактеріоносіїв. Для аналізу у пацієнта забирається ректальний мазок. Перед його взяттям рекомендується виконати ретельний туалет анального отвору.

Виявлення антитіл до Vi-антигену Salmonella typhy (збудник черевного тифу)

Бактеріологічне обстеження є основним лабораторним методом отримання чистої культури збудника черевного тифу. Аналіз в Астрамедика проводиться для підтвердження захворювання та контролю його лікування.

Для посіву використовується кров хворого або пунктат головного мозку. Кров рекомендується здавати зранку натщесерце. Перед процедурою варто утриматись (за погодженням з лікарем) від прийому медичних препаратів, не перевтомлюватись фізично та емоційно, утриматись від прийому алкоголю (за 72 години) та паління (мінімум за 30 хвилин). Для забору пунктату головного мозку вимог не висувається.

Ціни на бактеріологічні тести та аналізи

Ми розуміємо важливість прозорості та доступності цін. У клініці Астрамедiка ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни на наші бактеріологічні аналізи та дослідження. Ми прагнемо забезпечити якісну діагностику, незважаючи на доступність цін. Для отримання детальної інформації про ціни на наші послуги, зв'яжіться безпосередньо з нами або відвідайте наш сайт.

Будь ласка, врахуйте, що ціни можуть змінюватись в залежності від конкретного типу тесту або аналізу, а також від індивідуальних вимог та обставин. Наша команда із задоволенням надасть вам повну інформацію про вартість наших бактеріологічних тестів та аналізів на ваш запит.

Бак дослідження урогенітальних виділень + антибіотикограма
420 грн.
Бак дослідження (сеча, виділення з рани, кон'юнктива ока, слизова зіву, слизова носу, вухо та ін. біоматеріал) + антибіотикограма
420 грн.
Бак дослідження (сеча, виділення з рани, кон'юнктива ока, слизова зіву, слизова носу, вухо) з чутливістю до бактеріофагів та антибіотиків
460 грн.
Бак дослідження на дисбіоз кишківника + антибіотикограма
450 грн.
Бак дослідження на носійство стафілококку + антибіотикограма
400 грн.
Мікоплазма і уреаплазма DUO, метод IST 2 (без чутливості до антибіотиків)
350 грн.
Мікоплазма і уреаплазма DUO, метод IST 2 (з чутливістю до антибіотиків)
400 грн.
Бак дослідження на Corinebacterium diphtheriae (BL, дифтерія)(зів) + антибіотикограма токсигенних штамів С.diphtheriae (профогляд здорових людей)
420 грн.
Бак дослідження на Corinebacterium diphtheriae (BL, дифтерія)(ніс) + антибіотикограма токсигенних штамів С.diphtheriae (профогляд здорових людей)
420 грн.
Бак дослідження на Corinebacterium diphtheriae (BL, дифтерія)(зів) + антибіотикограма (обстеження пацієнтів з ЛОР-інфекціями, підозрою на дифтерію, контактних осіб з хворими на дифтерію; згідно Наказу МОЗ № 192 від 03.08.1999 р. рекомендовано призначати з
420 грн.
Бак дослідження на Corinebacterium diphtheriae (BL, дифтерія)(ніс) + антибіотикограма (обстеження пацієнтів з ЛОР-інфекціями, підозрою на дифтерію, контактних осіб з хворими на дифтерію; згідно Наказу МОЗ № 192 від 03.08.1999 р. рекомендовано призначати з
420 грн.
Бак дослідження урогенітальних виділень + антибіотикограма
420 грн.
Бак дослідження (сеча, виділення з рани, кон'юнктива ока, слизова зіву, слизова носу, вухо та ін. біоматеріал) + антибіотикограма
420 грн.
Бак дослідження (сеча, виділення з рани, кон'юнктива ока, слизова зіву, слизова носу, вухо) з чутливістю до бактеріофагів та антибіотиків
460 грн.
Бак дослідження мокроти + антибіотикограма
420 грн.
Бак дослідження жовчі (1 порція) + антибіотикограма
400 грн.
Бак дослідження крові на стерильність + антибіотикограма
550 грн.
Бак дослідження на дисбіоз кишківника + антибіотикограма
450 грн.
Бак дослідження на кандидоз + чутливість до протигрибкових препаратів
400 грн.
Бак дослідження на дисбіоз кишківника з чутливістю до бактеріофагів та антибіотиків
500 грн.
Бак дослідження на патогенні гриби (14 видів) з чутливістю роду Candida spp., Aspergillus spp. до протигрибкових препаратів
420 грн.
Бак дослідження на патогенні гриби (без чутливості до протигрибкових препаратів)
400 грн.
Бак дослідження на носійство стафілококку + антибіотикограма
400 грн.
Бак дослідження на β-гемолітичний стрептококк + антибіотикограма
400 грн.
Бак дослідження на Streptococcus agalactiae (стрептококк групи В)
420 грн.
Бактеріологічне дослідження на носійство кишкових інфекцій + антибіотикограма (профілактичний огляд)
420 грн.
Виявлення антитіл до Vi-антигену Salmonella typhi (збудник черевного тифу)
400 грн.