UA
RU
+38 (068) 371-12-29
ПН.-ПТ.: с 8:00 до 20:00
Субота: с 9:00 до 15:00
UA
RU
Видалення сірчаної пробки

Видалення сірчаної пробки

Натисніть на ''Запис онлайн'' і ми зв`яжемося з Вами протягом 20 хв.

Видалення сірчаної пробки може бути неприємним та незручним станом. Якщо ви шукаєте професійне рішення для видалення сірчаної пробки, зверніться до клініки Астрамедика. Ми пропонуємо ефективні процедури, які проводять досвідчені фахівці, щоб забезпечити ваше комфортне самопочуття. Скористайтеся безпечними та сучасними методами видалення сірчаної пробки та дізнайтесь про наші доступні ціни. Довірте своє здоров'я експертам у клініці Астрамедика.

Що таке сірчана пробка і чому вона утворюється

Видалення сірчаної пробки. Київ. Ціна. Клініка Астрамедіка

У деяких людей підвищена кількість вушної сірки, але також є фактори, що сприяють утворенню сірчаних пробок. До них відносяться:

  • анатомічні особливості зовнішнього вуха та слухового проходу;
  • підвищена волохатість слухового проходу;
  • часте та травмуюче очищення слухового каналу;
  • часті запальні процеси у вухах;
  • робота у запорошених або вологих приміщеннях;
  • відвідування басейну без шапочки;
  • носіння слухового апарату;
  • часте використання внутрішньоканальних навушників-вкладишів;
  • старечий вік, у якому змінюються фізіологічні процеси у організмі.

Крім цього, у вушному каналі збирається секрет сальних залоз та відмерлі частинки шкіри, які при неправильній гігієні також сприяють закупорці слухового каналу.

Всупереч поширеній думці, використання ватних паличок для видалення вушної сірки –не найкращий спосіб чищення вух. Так сірка тільки глибше проштовхується в слуховий канал, що може спричинити його закупорку, пошкодження барабанної перетинки. Тому процедуру видалення вушної пробки повинен призначати і проводити тільки лікар отоларинголог.

Коли потрібно записатися на прийом до лора: симптоми сірчаної пробки

Сірчана пробка. Видалення. Ціна. Клініка Астрамедіка

На початковому етапі скупчення вушної сірки не турбує пацієнта. Але коли вона твердне і перекриває слуховий прохід, можуть виникнути такі симптоми:

  • відчуття, що закладені вуха;
  • зниження слуху;
  • дзвін чи шум у вухах;
  • луна від власного голосу, що чутно в голові;
  • свербіж або біль у вусі, що розпирає;
  • першіння в горлі, безпричинний кашель;
  • запаморочення;
  • головний біль.

У частих випадках сірчана пробка дається взнаки при плаванні або прийнятті водних процедур. Справа в тому, що при контакті з водою сірка збільшується в розмірах, що часто супроводжується болючими відчуттями. З появою будь-якого з перелічених симптомів необхідно терміново записатися прийом до отоларингологу, який визначить наявність сірчаних пробок і підбере оптимальний метод їх усунення.

Але навіть якщо пацієнт не має неприємних симптомів, якщо пробка не видаляється тривалий час, в середньому вусі може виникнути запалення. Тому профілактичний огляд у лора повинен проводиться не рідше 1 разу на півроку, а за наявності факторів, що сприяють скупченню сірки, кожні 2-3 місяці.

Як проводиться видалення сірчаної пробки

Видалення сірчаних пробок вух. Ціна. Виноградар. Астрамедіка

На первинному огляді лор оглядає слуховий канал та барабанну перетинку, а також за допомогою спеціального зонда визначає консистенцію сірчаних пробок. М'які сірчані пробки вимиваються одразу. Для цього лікар використовує шприц із фізіологічним розчином, який прямує на пробку під сильним тиском і розмиває її.

Тверді сірчані пробки мають бути попередньо розм'якшені. Для цього протягом декількох днів пацієнт буде повинен закапувати у вухо теплий перекис водню або інші спеціальні препарати. Після цього потрібно знову відвідати отоларинголога, який перевірить стан сірчаної пробки та проведе її вимивання.

Чи є протипоказання для видалення сірчаної пробки

Протипоказанням до вологого методу видалення вушних пробок є перфорація барабанної перетинки. Оскільки багато пацієнтів можуть не здогадуватися про таку проблему, категорично не можна вимивати сірчану пробку в домашніх умовах. Це може спричинити інфікування середнього вуха. Але навіть при здоровій барабанній перетинці самостійне вимивання пробки може порушити її цілісність або призвести до інших негативних наслідків.

Якщо на первинному прийомі отоларинголог виявить перфорацію барабанної перетинки або інші протипоказання до промивання, він проведе сухе видалення вушної пробки за допомогою спеціальної парасольки.

Ускладнення після видалення сірчаної пробки

Оскільки вимивання сірчаної пробки у приватній клініці Астрамедика проводить досвідчений та кваліфікований лор-лікар і лише після ретельного огляду пацієнта та виключення вушних патологій, ускладнення від процедури виключені. Після видалення пацієнт може відчувати незначний дискомфорт через подразнення водою вушного каналу або барабанної перетинки, що швидко проходить. Якщо після процедури ви кілька днів відчуваєте свербіж чи болючі відчуття у вушному каналі, необхідно знову звернутися до лікаря. Можливо, це викликано підвищеною чутливістю каналу, у такому разі лікар призначить адекватні заходи усунення неприємних симптомів.

Ціна на видалення сірчаної пробки

У клініці Астрамедика ми пропонуємо видалення сірчаної пробки за доступними цінами в якості послуги. Ми розуміємо, що здоров'я вашого слуху є важливим аспектом вашого життя, тому ми прагнемо зробити процедуру доступною для всіх пацієнтів.

Наші тарифи на видалення сірчаної пробки розроблені таким чином, щоб відповідати вашим потребам та бюджету. Ми пропонуємо прозору систему ціноутворення, щоб ви завжди знали точну вартість процедури. Наша мета – надати вам оптимальне співвідношення ціни та якості.

Незважаючи на доступні тарифи, ми гарантуємо високу якість послуги. Наші фахівці – досвідчені лікарі з професійною підготовкою в галузі видалення сірчаних пробок. Вони застосовують сучасні методи та препарати, щоб забезпечити ефективне та безпечне видалення пробки.

Довірте нам турботу про ваш слух. У клініці Астрамедика ви отримаєте доступне видалення сірчаної пробки високої якості. Ми цінуємо кожного пацієнта та готові надати вам професійну допомогу за оптимальною ціною.

Лікарі які проводять процедуру видалення сірчаної пробки:

Вимивання сірчаної пробки
350 грн.
У шкірі слухового проходу є залози, які продукують сірку. Вона захищає середнє вухо від пилу, інфекцій, зволожує барабанну перетинку і контролює кількість бактерій, що постійно присутні у вушному проході. Спочатку секрет має м'яку консистенцію і в нормі самостійно виводиться назовні, коли ми жуємо, розмовляємо чи позіхаємо. Але якщо процес виділення порушений, згодом сірка стає щільнішою, і утворюється пробка. Для її видалення найчастіше застосовується метод вимивання сірчаної пробки, який повинен проводитися лікарем після ретельного огляду слухового каналу.
Oтoлapингoлог (ЛOP), детский отоларинголог