Як підготуватися до фолікулометрії?
UA
RU

Як підготуватися до фолікулометрії?

Для проведення трансвагінального УЗД яєчників не потрібна особлива підготовка, проте рекомендується за день до обстеження не вживати продукти, що викликають підвищене газоутворення в кишечнику. До них належать: бобові, капуста та інші сирі овочі, молоко, дріжджовий хліб, випічка.

За 1 годину до фолікулометрії потрібно випити 1 літр чистої негазованої води та до початку дослідження не спорожняти сечовий міхур.

Також не забудьте про особисту гігієну перед відвідуванням лікаря.

Варто зазначити, що в ідеалі фолікулометрію протягом одного циклу повинен проводити один лікар і на тому самому обладнанні. Це виключить будь-які похибки у дослідженні.

У клініці Астрамедика працюють досвідчені та кваліфіковані лікарі та встановлено найсучасніше діагностичне обладнання, що забезпечує максимально точні результати УЗД. З настанням вагітності ви можете пройти в нашій клініці скринінг першого та третього триместру, щоб бути впевненою в тому, що вагітність протікає нормально. Також у нашому центрі працюють досвідчені та чуйні акушери-гінекологи, які можуть вести вас протягом усього терміну виношування дитини. А поки ви готуєтеся до пологів, ви також можете познайомитись із нашими лікарями педіатрами.